Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği son zamanlarda teknolojinin de ilerlemesi ile oldukça yaygınlaşmış ve aynı ölçüde de popülerleşmiştir diyebiliriz. Estetik diş hekimliği başlığı altında yapılan arama sonuçlarında da diş kliniğimizin web sitesinin ilk sayfalarda hatta ilk sıralarda çıkmasının nedeni inovatif çözümleri ve kalıcı tedavileri başarılı bir şekilde uygulayabilmemiz ile doğru orantılıdır.

Bu bağlamda estetik diş hekimliği dendiğinde akla ilk gelen diş kliniklerinden biri olduğumuz için hem pozitif geri dönüşleriniz için sizlere hem de verdikleri profesyonel ve nitelikli tedavi hizmetleri için uzman diş hekimlerimize daima bir teşekkürü borç bilmekteyiz.

Estetik diş tedavileri aynı zamanda estetik gülüş tedavileri olarak da halk arasında bilinmektedir. Estetik diş tedavileri dendiğinde akla ilk gelen şeylerden bir tanesinin diş beyazlatma tedavileri olduğunu söyleyebilmekteyiz.

Fakat diş beyazlatma tedavilerinin yanı sıra aynı zamanda diş kestirmeleri veya diş teli kullanarak dişlerin yamukluğunu, porselen diş kaplamalarını hatta diş eti çene ve dudak estetiğini de gülüş estetiği tedavisi başlığı altında toplayabilmemiz mümkündür.

Bizlere estetik diş tedavileri için gelen birçok hastamız öncelikle sahip olmak istediği ağız görünümünü diş hekimlerimizle paylaşmaktadır. Diş hekimlerimiz gerekli direktifleri aldıktan sonra hemen işleme başlamak yerine önce bir ağız ve diş sağlığı muayenesi gerçekleştirmektedir ve bu işlem için herhangi bir maddi bedel ödemenize gerek yoktur.

Ağız ve diş sağlığınız için yapılan muayene sonrasında eğer dişlerinizde veya diş etlerinizde sağlığınızı tehdit edebilecek bir durum varsa diş hekimlerimiz öncelikle bu sorunların halledilmesi yönünde sizlere tavsiyelerde bulunacaklardır çünkü uzman bir diş hekimi her zaman öncelikle ağız ve diş sağlığına sonralıkla estetiğe önem vermektedir.

Bunun sebebi ise; eğer ağız ve diş sağlığınızda yaşanan bir problem görmezden gelinir ise akabinde estetik yapılacak olan bölgeler de bu problemlerle mücadele etmek durumunda kalacaktır.

Bu bağlamda yaptıracağınız estetik tedavisinin boşa gitme olasılığı çok yüksektir, diğer bir yandan dişlerinizde yada diş etlerinizde var olan problem bazen estetik yapımını teknik olarak imkansız bir hale getirebildiğinden dolayı bu da bir problem teşkil edebilmektedir.

Eylül 20, 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir